İletişim

Herhangi Sorunuz için Arayın

Ücretsiz danışmanlık, teknik bilgi ve fiyat teklifi almak için
+90 212 485 50 59 numaradan bizi arayabilirsiniz.
Fax Numaramız +90 212 485 50 87

Mesaj Gönderin

Teknik bilgi ve diğer sorularınız için E-mail ile info@ayansan.com ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız Pazartesiden Cuma günleri kadar 09:00-18:00 hizmet vermektedir.

Neredeyiz?

Ayansan Kimyasal Danışmanlık Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Mecidiyeköy Ofis: Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. No:67-71 Alba İş Merkezi Kat:8 Şişli (TEB bankası binası).
İkitelli Ofis: İkitelli Organize San. Böl. Hürriyet Bul. Saraçlar Sanayi Sitesi 5. Blok Kat 1 No:41-42 34490 Başakşehir/İstanbul.

Firma Hakkında


Ayansan Kimyasal Danışmanlık Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. 30 yılı aşan plastik, kalıp ve danışmanlık konusunda bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

AB’ye ihracat yapan Türk firmaları ve Türkiye’de faaliyette bulunun tüm firmaların AB ve/veya Türkiye Cumhuriyeti regülasyonlarına uyum hizmeti vermekteyiz. Plastik, petrokimya, boya, kozmetik, gıda, gübre, enerji, çevre, çimento, endüstriyel ve ev kimyasalları, tekstil ajanlar, demir ve çelik, metal cevherleri ve polimer gibi farklı tüm kimya sektörlerine hizmet vermekteyiz.

Kimyasal yönetimi, REACH, Güvenlik Bilgi Formları (GBF/SDS/MSDS) ve etiket hazırlama, biyosidal, kozmetik, deterjan, ADR, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı ve benzer alanlarda yönetmelik uyumlaması veren uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Dosya Yükle