Hakkımızda

Misyon

Yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun olarak gelişen ve değişen müşteri beklentilerini karşılamak, Teknolojik gelişmeleri en yakından takip etmek, Ülkemizin ve firmamızın sahip olduğu kaynakları verimli kullanmak, Kurumsal çatımız altında çok yönlü iletişimi teşvik etmek, Teknolojik gelişmeleri en yakından takip etmek.

Vizyon

Şirketimizin ana faaliyet alanları olan danışmanlık ve plastik enjeksiyon hizmetlerinde, adım atacağımız yeni sektörlerde; başladığımız her yeni işte ve attığımız her imzada güvenilir, aranan ve tercih edilen bir kuruluş olmak.

Hedefler

Lider bir marka haline getirebilmek için kaliteli işler yapmayı, yapılan işlerin her zaman arkasında olabilmeyi aynı zamanda da müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı firma çalışanları bir ilke edinmişlerdir.
En kaliteli, en uygun fiyat ve kusursuz hizmet firmamızın prensibidir.
Biz Kimiz ?

HAKKIMIZDA

Ayansan Danışmanlık 30 yılı aşan plastik, kalıp ve danışmanlık konusunda bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
AB’ye ihracat yapan Türk firmaları ve Türkiye’de faaliyette bulunun tüm firmaların AB ve/veya Türkiye Cumhuriyeti regülasyonlarına uyum hizmeti vermekteyiz. Plastik, petrokimya, boya, kozmetik, gıda, gübre, enerji, çevre, çimento, endüstriyel ve ev kimyasalları, tekstil ajanlar, demir ve çelik, metal cevherleri ve polimer gibi farklı tüm kimya sektörlerine hizmet vermekteyiz.
Kimyasal yönetimi, REACH, Güvenlik Bilgi Formları (GBF/SDS/MSDS) ve etiket hazırlama, biyosidal, kozmetik, deterjan, ADR, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı ve benzer alanlarda yönetmelik uyumlaması veren uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun olarak gelişen ve değişen müşteri beklentilerini karşılamak

Vizyonumuz

Şirketimizin ana faaliyet alanları olan danışmanlık ve plastik enjeksiyon hizmetlerinde adım atacağımız yeni sektörlerde; başladığımız her yeni işte ve attığımız her imzada güvenilir, aranan ve tercih edilen bir kuruluş olmak.

Hedeflerimiz

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı firma çalışanları bir ilke edinerek en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmet sunmak

HİZMETLERİMİZ

Güvenlik Bilgi Formu
image
Güvenlik Bilgi Formları (GBF/SDS/MSDS/Safety Data Sheet) kimyasal madde ve karışımları üreten, ithal eden firmaların ve alt kullanıcılarının kimyasal ürünü güvenle kullanmak için yeterli bilgiye sahip olmasını sağlamak amacı ile TÜRKÇE hazırlanmalıdır. Güvenlik Bilgi Formları bulunmadığı ürünler ile ilgili 6.000 TL’den başlayan para cezaları uygulanır.

REACH

image
AB pazarına kimyasal ihracatı için REACH uygunluk belgeniz var mı? Kısıtlı ve yasaklanmış kimyasalları içermediğini ispatlayan uygunluk belgesi tekstil, plastik, oyuncak, mobilya, kırtasiye, boya, elektronik, yağ ürünlerinde geçerlidir.

Kozmetik ve Biyosidal Ürünler

image
Kozmetik ürün üretimi, ithalatı ve ihracatı yapan firmaların Kozmetik Yönetmeliği kapsamında, firma kaydı, Kozmetik Bildirimlerini ve UZEM bildirimlerini yapmaları gerekmektedir. Bunları Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu online sistem üzerinden gerçekleştirilir.
Kozmetik mikrobiyal testler, Stabilite testler, Koruyucu etkinlik test hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.